Obec Dobrá Voda u Pacova
ObecDobrá Voda u Pacova

Mobilní rozhlas

Vážení spoluobčané,
na poslední schůzi zastupitelů jsme odsouhlasili, že zkusíme do vsi zavést novoty v podobě mobilního rozhlasu.

Vážení spoluobčané,

na poslední schůzi zastupitelů jsme odsouhlasili, že zkusíme do vsi zavést novoty v podobě mobilního rozhlasu. Do této doby jste dostávali do svých schránek letáčky o akcích, které se budou konat (koncerty, tvoření, vánoční a velikonoční programy, očkování psů, kontejnery, …). Ne vždy se však dostali do ruky všem ve vsi/v domě. V množství pošty a letáků, které do schránky dostáváte, se občas náš letáček ztratil a informace se k vám nedostala. S tím bude ale konec! J (Věříme, že letáčky vždy skončily v modré popelnici, ale i tak musíme myslet trochu ekologicky J) Nyní budete mít možnost dostávat SMS, emaily či zprávy do aplikace v chytrém telefonu, které vás o veškerém děti budou informovat – vše pro vás zdarma. K odběru se může přihlásit kdokoli – každý člen rodiny, který má telefon/email, ale i váš syn/dcera, sestra/bratr, vnuk/vnučka, který ve vsi nežije, ale chtěl(a) by vědět, co se ve vsi děje.

Jak se registrovat?

Máte 3 možnosti:

1. Na webu: https://obecdobravoda.munipolis.cz – vlevo je zelené tlačítko Odebírat informace
  2. Na přiloženém letáčku je QR kód. V chytrém telefonu si otevřete fotoaparát, namíříte na QR kód a objeví se vám odkaz na stažení aplikace do telefonu, kde se zaregistrujete k odběru.
  3. Na přiloženém letáčku jsou informace k vyplnění (jméno, bydliště, kontakty) a na druhé straně souhlas se zpracováním osobních údajů. Tento vyplněný letáček doručíte starostovi nebo místostarostce a my vás do systému zaregistrujeme. Pokud potřebujete těchto letáků víc (je vás v domácnosti víc, kdo se chce registrovat tímto způsobem), napište či zavolejte a letáky přinesu.

Při registraci si volíte kategorie (skupiny informací), o které máte zájem.

Pokud máte k celé této akci nějaký dotaz, obraťte se na mě (L. Vacířová – tel.: 734 638 510) nebo na starostu (725 101 088).

Reistrační leták - mobilní rozhlas - Dobrá Voda u Pacova

registracni-letak-Dobrá Voda u Pacova.pdf

Datum vložení: 7. 7. 2022 10:35
Datum poslední aktualizace: 7. 7. 2022 10:36
Autor: Spravce webu

skoro jasno 5 °C -1 °C
středa 20. 3. jasno 6/-2 °C
čtvrtek 21. 3. oblačno 4/-1 °C
pátek 22. 3. skoro jasno 5/-2 °C

Dobrá Voda u Pacova

Obec Dobrá Voda u Pacova se nachází na Českomoravské vrchovině, v kraji Vysočina, okrese Pelhřimov, na půli cesty mezi Táborem a Pelhřimovem, 3km jižně od obce Kámen, která leží při státní silnici číslo 19. a na severním úpatí Jalového vrchu 675 m.